6. den po operaci

Díky bohu za klec :D!

Už je to týden od operace a Shisha se pekelně nudí. Jak by taky ne, ono jen ležet, koukat nebo spát jednoho moc nepobaví. Do neděle jsme museli „přežít“ bez klece, jelikož ta má je sice normálně velikostně úplně ok, ale teď nestačí – Shisha se do ní se zafačovanou nohou dostane jen velmi špatně. Vetší nám půjčila trenérka, za což jsem moc vděčná já a očividně i Shisha, přece jen v ní má klid a svůj prostor. A já u ní nemusím neustále sedět, hlídat, aby jí na nohu nestoupl prcek nebo jí neotravovalo kotě 🙂

Teprve v těchto chvílích dokážu pořádně ocenit snahu, kterou jsem od jejího štěňátkovského věku vkládala do perfektního naučení klecovek. Nedovedu si představit, že bych tu měla takto zraněného psa a on nebral klec jako pelíšek, ale jako trest. Uf uf

Shishu samozřejmě všude nosíme, nikam nechodí, ani doma jí nenecháváme mimo klec. Víceméně se dá říct, že opravdu jen leží a spí. Naštěstí si již může normálně lehnout (nemusí ležet jen na boku) a tak dostává žvýkací dobrůtky. Packu při čůrání nebo otáčení se v kleci odlehčuje, ale šlape na ní bez viditelných problémů. Tak snad je to dobré znamení!

A vzhledem k tomu, že Shi krmím BARFem – omezuji, kvůli snadnému vylučování, kosti a přidávám (krom předepsaných antibiotik a sirupu na bolest) Geloren. Během tohoto týdne chci pořídit ještě Wobenzym.


Shishy zotavování můžete pár „kačkama“ podpořit na www.mycause.com.au. Veškeré finance budou použity výhradně na rehabilitace a léky, zbylé finanční prostředky budou následně věnovány útulku Voříškov.