23. den po operaci

SUNDÁNÍ FIXACE + KONTROLNÍ RTG

Plány se mění s každým týdnem. Před deseti dny nám bylo řečeno, že ještě čtyři týdny fixace, dnes jsem trochu pochybovala o tom, zda jsem pana Hnízda minule slyšela správně (a nevylučuji, že oprávněně). Nakonec totiž Shishe dlahu úplně sundal!

Bylo nutné udělat kontrolní rentgen. Ten dopadl, jak nejlépe mohl – šrouby se nepohnuly, jsou na svých místech, což je skvělé. Bohužel třetí sedace – počítám i anestezii při operaci – během měsíce si vybrala svou daň a holčička prodělala vcelku děsivou svalovou křeč (napětí krku i končetin, plovací pohyby končetin a žvýkací pohyby).. 🙁
Ze sedace se opět probouzela dlouho. Veterináři zůstali klidní, ale bylo vidět, že některé z nich křeč i délka probouzení zaskočila.

Doma z veteriny jsme cirka tři hodiny, Shisha spí a já přemýšlím, co nás/jí ještě čeká dál.. Snad už jen to dobré.

Příští týden začínáme s rehabilitací. Prozatím každý týden 2x.

Nadále podáváme Maloxoral a Geloren. Na Wobenzym zatím nedošlo.


Abych nezapomněla.. někteří si už možná všimli, že jsme spustili sbírku na Shishinu rekonvalescenci (veškeré možné a vhodné rehabilitace, které budou k dispozici, léky, možnou druhou operaci.. apod.). Vzhledem k tomu, že je mi toto žebrání krajně nepříjemné, nechci sbírku zveřejňovat na svém fb. Ale pravda je taková, že se každá koruna hodí. Do dnes jsem přispívala (a také nadále budu) na děti i pejsky v nouzi, jejich operace a lepší budoucí život já, teď si to zaslouží má malinká.
Kdo nemáte, prosím, nepřispívejte. Vím a chápu, že výdaje na „své věci“ jsou nutnější, nerada bych, aby kvůli nám měl někdo problémy. To opravdu ne!

Stránka je celá v angličtině, náš příběh také (resp. snažila jsem se o to, ale moje angličtina je den ode dne horší). Kdo by ho chtěl poslat v češtině, klidně mi napište na mail locolindo.cz@gmail.com nebo na fb.

Napíšu sem alespoň, dle mého, nejvýznamnější část:
„Bohužel nemáme absolutně žádnou představu o tom, jak vysoká bude celková částka za léčbu, rehabilitace, zdr. masáže, předepsané a podpůrné léky… atd. První operace stála více než 20 000 Kč. Pokud dojde i na druhou operaci, bude stát přes 25 000 Kč. Aquaterapie vychází na 800,-/týden.

Vzhledem k tomu všemu jsem zvolila cílovou částku na 2500$, i přesto, že vím o jak vysokou částku se jedná. A právě proto jsem se doma rozhodli, že veškeré vybrané peníze, které nebudou použity na Shishátkovu léčbu, poputují na provoz útulku „Voříškov“. Vedou ho lidé, kteří mají srdce na správném místě a kteří ze všech sil pomáhají opuštěným pejskům. Více o jejich činnosti na webu.“

Předem všem děkuji za ochotu, lásku a tak vůbec. Ani nevíte, jak moc si vašich milých slov a zpráv, ve kterých se na Shishu ptáte, vážím. Doufám, že vám to jednou budu moc oplatit („ideálně“ jinou cestou, než je onemocnění vašeho parťáka!). Posíláme všem sílu a snad i kus zdraví..