118. den po operaci

Jsme za prvními 100 dny! 4 měsíce po operaci – uf.. Aktualizace začínají hodně váznout, ale doma rozhodně nelenošíme. Pravda, už Shishu tolik nemasíruji a na rehabky chodíme jednou za týden. Ale i nadále makáme na nasvalování, mám půjčenou naprosto geniální (a jinak strašlivě drahý – proto půjčený 😀 ) Togu, na cestě už jsou také „ježečci“. Hodně trénujeme také protahovací / posilovací cviky s vlastní váhou (bez pomůcek), tyto tríčky byly vždy mé oblíbené a Shisha je zná, takže jen oprašujeme staré znalosti a puzzlíkujeme na ně nové.

Před pár dny Shisha také prošla technickou (čtěte dornovkou celého těla :), kde jí byl srovnán krček, který je od úrazu zatěžován hodně k jedné straně, a mírně záda. Jinak je zcela v pořádku.

Včera jsme již definitivně zrušili ohrádku okolo klece a Shisha má opět přístup všude. Stále jí ale pohyb po bytě kontroluji, přece jen máme všude plovoučku, která příliš oporu neposkytuje.

Venku chodí na flexi vodítku, párkrát byla na kraťoučkou chvíli puštěná, ale na nějaké méně kontrolované běhání na volno to ještě zdaleka není.

Minulý víkend se mnou absolvovala první akci (coby účastník) po zranění – dogfitness – a byla naprosto boží! Některé věci pro ní sice byly (a některé už i nadále budou) neproveditelné, ale stále je mnooooho toho, co dělat lze 🙂

Žádné léky nedostává, magnet na doma už také nemáme.